Anu Thailam oil-10ml

1116
anu thailam yağı

Anutailam, kulak burun boğaz problemlerinin tedavisi için etkili bir doğal çaredir. Çoğu Ayurveda ilacı gibi, bu damlaların karmaşık bir iyileştirici etkisi vardır. Baş ağrılarını hafifletir, uykuyu iyileştirir ve duygusal durumun uyumuna katkıda bulunur.

Burun ve kulaklar için doğal damlalar arasında Anutailam en iyilerinden biridir. Burun tıkanıklığı, kulak ağrısı ve iltihabı küçük bir şey gibi görünebilir. Ancak yine de çok fazla kaygıya neden olur.

İlaç, kronik burun tıkanıklığını bile ortadan kaldırabilir. 

Aslında, sıradan damlalardan farklı olarak, geçici bir rahatlama etkisine sahip değildir, kalıcı ve uzun süreli bir etki sağlayarak doğrudan nedene göre hareket eder. Anutailam yardımıyla sinüzit, rinit ve kronik sinüziti önemli ölçüde hafifletebilir veya tamamen iyileştirebilirsiniz. Ayrıca damlalar işitme kaybına, kulak çınlamasına ve burun mukozasının kuruluğuna yardımcı olur. Uygulama sürecinden sonra, tüm bu hoş olmayan hislerden kurtulacaksınız.

İçerik: Holostemma ada-kodien, Vetiveria zizanioides,  Nelumbium speciosum, Dysoxylum malabaricum,  Aegle marmelos, Asparagus racemosus, Cinnamomum tamala, Cuperus rotundus, Elettaria cardamomum, Giycyrrhisa glabra, Hemidesmus indicus, Pseudarthria viscid, Coleus vetiveroides, Cinnamomum zeylanicum, Saccharum officinarum, Solanum melongena-wild, Solanum melongena, Alpinia calcarata, Desmodium gangeticum, Embelia ribes, Gorchorus triblocularis, Nelumbium nucifera, Cedrus deodara, Aquilqria agallocha, Emblica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia bellerica

Üretim: Arya Vaidya Sala

AÇIKLAMA

Doshalarda eylem: Vata ve Pitta’yı dengeler

Uygulama alanları: Sinüsler ve nazofarenks, rinit, sinüzit, polipler, adenoidler, baş ağrıları ve migren ile baş dönmesi. Günlük nemlendirme ve bakım sağlar, yüz ve boynun kuru cildi, yüz kaslarının durumunu iyileştirir, köprücük kemiği seviyesinin üzerinde bulunan hastalıklar, boyun kaslarının atrofisi, omuzlar etki alanı içerisindedir. Yüz derisinin ve yüz kaslarının durumunu iyileştirir; sesi iyileştirir. Yağın anti-enflamatuar, antimikrobiyal, damar genişletici etkileri vardır.

Ayurveda’daki endikasyonlar: tvakraukshya, palita, urdhvajatrugata boynuzları, skandha-griva-vaksha shushkata.

Uygulama yöntemi ve dozaj: Her bir burun deliğine günde 1-2 kez 2 – 8 damla damlatın.

Uyarı: Bileşenlere karşı bireysel hoşgörüsüzlük gelişirse kullanımı kesin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Depolama: Serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayın.

Kompozisyon şekli: yağ.

Kaynak: Ashtanga Hrudaya Sutrasthana 20 / 37-39.

Bu bilgiler sadece yol gösterme amaçlıdır, lütfen kullanmadan önce bir Ayurveda uzmanına danışın.

Sıparış vermek için bize ulaşın: 0 553 759 29 96 (Tel,Whatsapp)

Yeni haberleri almak için bizi takip edin…
İnstagram: @Ayurveda_Türkiye  ve   @dogruyoga


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here