Hridayarasa

786
hridayarasa

Hridayarasa (sağlıklı kalp) 60 g, “Sibirya’ya özgü Ayurveda”
Hridayarasa, özellikle kalp sağlığına iyi gelen, Hindistan’a özgü tıbbi ve şifalı bitki ve baharatların birleşimidir. Kalp fonksiyonlarını iyileştirir, kan basıncını düzenler, hemoglobin seviyelerini olması gereken seviyede tutar.

TANIM
Damarları pozitif anlamda etkiler ve birikmiş olan kolestrolden arındırır. Kalp kaslarını güçlendirir. Kan dolaşımını aktive eder / arttırır: böylelikle de tüm bedene oksijen sağlar.
Kanın temizlenmesine yardımcı olur ve hemoglobin seviyelerinin olması gereken seviyede kalmasını sağlar. Kanın akışkan olmasını sağlar. Kılcal damarları arındırır ve kan damarlarının duvarlarında oluşan kireçlerden arınmalarına yardımcı olur.
Kan miktarını düzenler, kan basıncını düzenler ve Vazospazm’ı azaltır.
Kalp fonksiyonlarını düzenlerken, zihin aktivitelerinin düzenlenmesine de yardımcı olur.

ÜRÜN HAKKINDA
Hridayarasa tamamen doğal şifalı bir ilaçtır. Ayurvedik tıpta kalp ve damar sağlığının sürdürülmesi için kullanılmaktadır.
Yüksek tansiyon, aterosklerosis (damar setleşmesi / tıkanıklığı), angina pectoris (göğüs ağrısı), kalp ritim bozuklukları, vasküler vejetatif distoni rahatsızlıklarının tedavisi için önerilir!

UYGULAMA MODLARI:
1/4-1/2 tatlı kaşığı ile yarım bardak ılık su – günde 2 defa, öğlen ve akşam yemeklerinden 45 dakika sonra tüketilmelidir. Tercih edilen doz, istenilen etkiye göre değişmektedir: 1/4 tatlı kaşığı. – korunma, 1/2 tatlı kaşığı. – tedavi için.

KONTRAENDİKASYONLAR:
İltihaplı cilt rahatsızlıkları, hipertermi (yüksek ateşlilik), kanama, mide ülseri, hamilelik, vajinal kanamalar, esansiyel (uçucu) yağlara hassasiyet

BİLEŞİM:
Zencefil, portakal kabuğu, kokulu misket üzümü çiçekleri, kimyon

EK BİLGİLER:
Star Ayurveda’nın bileşenleri, yüksek teknoloji ayrıştırma methodları kullanılarak elde edilmektedir. Bu yöntemler geleneksel mekanik öğütme tekniklerinden farklıdır. Orijinal bitkilerdeki tüm biyolojik olarak aktif olan bileşenlerin korunması sağlanarak ve en az miktarda yağ kaybedilecek şekilde, en küçük moleküllerin homojen bir biçimde dağıtılması sağlanır.

Sıparış vermek için bize ulaşın: 0 553 759 29 96 (Tel,Whatsapp)

Yeni haberleri almak için bizi takip edin…
İnstagram: Ayurveda_Türkiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here